piątek, 7 grudnia 2012

Coś osobistego

Drodzy Czytelnicy!
Od kilkunastu dni mam wyrzuty sumienia - przełom listopada i grudnia okazał się bezlitosny i nie pozostawił mi praktycznie żadnej wolnej chwili aż do najbliższych świąt. Oczywiście nic się nie dzieje bez przyczyny, jest to efekt wesołej kumulacji - od poniedziałku rozpocząłem kolejny etap mojej kariery w jednej z warszawskich agencji nie tylko interaktywnych, który w połączeniu z pisaniem pracy licencjackiej (deadline za kilka tygodni, a ja w lesie), sesją, świętami i drobną działalnością freelancerską naprawdę zaczął być widoczny w terminarzu mojej jeżynki.

Cieszę się, bo wygląda na to, że znowu znalazłem się w odpowiednim miejscu, o odpowiedniej porze, co sprawia, że praktycznie każde podjęte przeze mnie zobowiązanie jest szalenie satysfakcjonujące i inspirujące (czuję, że przyszły autorski tekst będzie o zarządzaniu czasem :-) Mam wielką nadzieję, że po zamknięciu kilku z tych zobowiązań wróci sporo czasu, który poświęcałem swoim hobbi, w tym również blogowaniu.

liczenie odwiedzin z dobrych postów bywa zabawne :-)

Jeżeli statystyki nie kłamią, to codziennie zagląda tutaj od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Numerki podpowiadają, że najbardziej interesują was moje komentarze dot. tego co dzieje się w "branży", wzornicze inspiracje, statystyki i tabelki oraz moje mini-poradniki. Postaram się więc dostarczać tego więcej, rezygnując jednocześnie z najlepszych reklam miesiąca. Jeżeli masz jakieś uwagi, prośby, bądź zażalenia, jeśli chcesz mi powiedzieć jak bardzo podoba Ci się (lub nie[szanuje własne zdanie czytelników :]) lub prowadzisz stronę o pokrewnej tematyce i Chciałbyś wymienić się linkami, śmiało zostaw komentarz, wyślij mi maila lub wiadomość na facebooku. Odpiszę na każdą wiadomość:-)

Kornel

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz